Back
Прекрасна школа!!! Обидві доньки навчались тут. Захищена територія, порядні і класні вчителі. Був діалог з батьками і любов до дітей. Змінилось керівництво і трохи вплинуло на якість послуг, але нині школа отримала друге дихання. Бажаємо успіху і талановитих випускників!!!
 

Станислава Сурова

Мої діти (4 та 6 клас) вже 4 роки навчаються в цій школі. Їм дуже подобається в ній навчатися. Під час канікул або вихідних вони з нетерпінням чекають, коли знову підуть вже до школи. Там вони мають багато гарних друзів. Вчителі завжди привітні, з повагою ставляться до кожного учня. Діти виховуються в доброті та любові, а знання отримаують на високому рівні! Дякую працівникам за таку чудову школу!

Влад Толбас

Дорогі вчителі Приватного Ліцею "Академія Мудрості" ми дуже щасливі що наша донька навчається в цій чудовій школі вже третій рік! Саме найголовніше в Ліцеї це вчителі- християне які люблять наших діток, відносяться до них з повагою як до самого найціннішого, викладають від всього серця свої предмети, вкладають в діток свою душу і християнські цінності. Щотижня в діток є урок "Християнське натхнення" де діти з капеланом розмірковують о Біблії і її уроках. Також, чудово що в школі є прекрасний спортзал, столова і багато різноманітних гуртків. Така чудова атмосфера в школі і діти навчаються з радістю, кожен день з бажанням і цікавістю йдуть до школи навчатись і спілкуватись! Дуже вдячні, ви чудові, Слава Господу!!!

Ніколайчук Олена