Історія Приватного ліцею “Академія мудрості” бере свій початок зі спільної ідеї про створення християнської школи в місті Буча двох людей – колишнього президента УАЦВО Костюка Василя Васильовича та ректора УГІ Штанько Людмили Олександрівни.

У серпні 2015 року взяли ціль відкрити початкову школу, що дало можливість працівникам вишу та охочим батькам з м. Буча й навколишніх міст віддати своїх дітей у християнський навчальний заклад.

У 2015-2016 н.р. відбувся набір учнів до першого класу, у якому на початок вересня навчалося 8 учнів, а на кінець І семестру – 15.  Першою директоркою закладу стала Бегас Ірина Вікторівна. Також була отримана ліцензія і школа отримала назву Приватний навчально-виховний комплекс «Академія мудрості».

У 2016-2017 н.р. було набрано два перших класи по 15 осіб, класними керівниками яких були Василенко Ірина Ігорівна та Омельчук Ольга В’ячеславівна. Класне керівництво 2 класу взяла Фаворська Інна Русланівна.

Саме тоді засновники закладу поставили за мету організувати навчання для учнів середньої школи. У першому семестрі надавались освітні послуги учням 5 класу, які спочатку були на екстернаті, а на початок другого семестру – і учням 7 та 8 класу, водночас 5 клас об’єднали з початковою школою. Адміністратором середньої школи запросили Гавело Анну Володимирівну.

У 2017-2018 н.р. школа продовжує рости. До учнів 2-А, 2-Б та 3 класів приєдналося 15 першокласників, класним керівником яких стала Комкова Людмила Вікторівна. У середній школі навчалися учні з 5 по 9 клас.

На початку 2018-2019 н.р. завдяки зусиллям голови ради засновників Штанько Людмили Олександрівни та директорки школи Стешиц (Бегас) Ірини Вікторівни школа змінила свій статус на ліцей «Академія мудрості» та отримала ліцензію на надання освітніх послуг учням з 1 по 11 класи у кількості 274 особи. Головою ради ліцею з 2018 року і до сьогодні є Шевчук Андрій Васильович, за керівництва та підтримки якого було вирішено багато важливих питань. Директором була обрана Вільчинська Лариса Анатоліївна. Початкова школа відчинила свої двері для двох перших класів, класними керівниками яких стали Калінчук Інна Андріївна та Михаліцька Альона Юріївна. Цього року початкова школа була укомплектована 1-А, 1-Б, 2, 3-А, 3-Б, 4 класами. Середня ж школа на початок навчального року мала таку кількість учнів: 5 клас – 18 учнів, 6 клас – 8 учнів, 7 клас – 18 учнів, 8 клас – 15 учнів, 9 клас – 8 учнів, 10 клас – 8 учнів. Також було поповнення педагогічного колективу. Цей навчальний рік  був особливим для ліцею, адже 4 та 9 класи успішно написали ДПА і подолали ще один рубіж.

2019-2020 навчальний рік розпочався з Першого дзвоника, ліцей був радий вітати своїх учнів, однак у березні 2020 року, через пандемію Covid-19,  працівники та учні навчального закладу були вимушені перейти на онлайн-платформи.

У 2020-2021 навчальному році Приватний ліцей «Академія мудрості» був під керівництвом Кожуха Сергія Олександровича. У ліцеї вперше навчалися та успішно його закінчили учні 11 класу. Цього року навчання було то в стінах школи, то онлайн, до чого учні вже були готові. На кінець навчального року та впродовж наступного у стінах ліцею навчалося найбільше учнів за весь період існування закладу.

2021-2022 навчальний рік був одним із найскладніших років: знову періодично було дистанційне навчання, потім офлайн-навчання з дотриманням усіх санітарно-епідемічних норм при Covid-19, а потім через початок війни всі учасники навчального процесу роз’їхалися по країні та за її межі.  Війна змусила всіх пережити страх, біль, втрати, та попри все ліцей знову об’єднав усіх завдяки навчанню через онлайн-платформи. У цей період директором Приватного ліцею була Толбас Аліна Вікторівна.

У 2022-2023 навчальному році вдруге з ліцею випустили учнів 11 класу.

У 2023-2024 н.р. на чолі з директором Стешиц Іриною Вікторівною Приватний ліцей “Академія мудрості” відчинив свої двері для навчання учнів у стінах закладу.