Back

Бачення

Бути  християнським закладом з унікальним освітнім простором, принципи і цінності якого грунтуються  на біблійному світогляді, а устрій, традиції, правила й цінності якого стали б еталоном для наслідування нашими вихованцями, який готує  випускників для активної участі у житті та служінні суспільству.

Місія

За допомогою християнської освіти, сприяти гармонійному розвитку  фізичних, розумових і духовних сторін учнів, формуючи громадян з високими ідеалами та відповідальністю перед  Богом та суспільством.

Філософія

Наша філософія основана на християнських принципах і спрямована на    гармонійний  всебічний розвиток особистості  учнів, формування в них ключових освітніх компетентностей. Ми створюємо умови для отримання  не лише  високих академічних знань, але  й виховуємо фізичні, соціальні і духовні цінності, цим самим готуємо майбутнє щасливе суспільство.

ЦІННОСТІ:

  • Віра в Бога

Бог є Творцем нашого світу, який Він створив Своїм Словом за шість буквальних днів, а кожна людина – унікальне творіння, що має його подобу. Бог любить кожну людину та бажає подарувати їй вічне життя.

  • Авторитет Біблії

Ми віримо, що Старий та Новий Заповіт – це Слово Боже. Усі члени шкільної громади визнають Його авторитет та дотримуються Закону Божого і прагнуть втілювати істини, що записані в Біблії в стосунках та всіх сферах діяльності.

  • Всебічний розвиток

Різноманітні навчальні, соціальні, мистецькі заходи, що проводяться в школі, дозволяють учням максимально розкрити свої таланти та здібності. Збагачують шкільний досвід всіх учасників освітнього процесу.

  • Партнерство

Батьки, місцева громада та шкільний персонал є партнерами в діяльності християнської школи. Взаємна повага, спілкування та зацікавленість всіх учасників освітнього процесу є важливими для успіху місії.

  • Сім’я

Ми вважаємо, що сім’я – найбільша цінність в житті дитини і розглядаємо школу як чудову платформу для зміцнення стосунків між дітьми та батьками, максимально залучаючи останніх до шкільної діяльності, допомагаючи знайти спільні інтереси та за можливості – вирішити конфлікти.

  • Здоровий спосіб життя

Здоров’я – це подарунок від Бога, тож ми покликані берегти його та піклуватися про власне тіло.  Вчителі на власному прикладі показують переваги здорового способу життя. В школі ми дотримуємося вегетаріанського харчування, балансу між розумовими та фізичними навантаженнями, цінуємо прогулянки на свіжому повітрі та емоційну підтримку.

  • Служіння ближнім

Коли ми служимо іншим, ми не лише покращуємо наше суспільство, але й відкриваємо власне серце для добра.

  • Унікальність кожної людини

Ми цінуємо кожну дитину, вчителя, тата і маму як неповторну особистість, вчимося співпрацювати, навчатися один в одного та формувати характер для вічності.

  • Доброчесність

Ми переконані, що досягти успіху в житті можна лише дотримуючись принципу чесності у всіх своїх вчинках. Ми виховуємо покоління, що поважає працю свою та ближніх і чітко знає визначення понять «авторське право» та «академічна доброчесність». Це покоління, що може змінити не лише власне оточення, а й майбутнє нашої країни.

  • Відповідальність

Все, що нам належить – подарунок від Бога. Тож ми відповідальні перед Ним за всі ресурси, якими володіємо: наш час, наші сили, наші фінанси. Ми покликані використовувати їх мудро – щоб прославити Нашого Творця.