Якісна освіта з любов’ю

Ми впевнені, що християнська освіта починається з любові. Ми прагнемо передати нашим дітям не тільки знання, а і виховати їх людьми, які також здатні любити.

Біблійний світогляд

Освітній процес у нашому закладі ґрунтується загальнохристиянських принципах. На уроках етики ми представляємо переваги християнського бачення світу, через викладання простих істин, що представлені у Божому Слові - Біблії.

Затишна закрита територія закладу

Затишна територія закладу

Наш ліцей розташований у трьох корпусах навчального комплексу Українського гуманітарного інституту, що знаходиться у мальовничій лісовій зоні Південного Полісся (м. Буча, Київщина).

Невеликі класи

Наші класи не перевантажені. Кількість учнів в одному класі може бути не більше 20-х, що дає змогу викладачу якісно приділити увагу кожному.

Сучасні методики викладання

Більшість наших викладачів - молоді фахівці, що використовують передові методи викладання. Ми не обмежуємо їх креативність, але слідкуємо за тим, щоб навчальна програма відповідала вимогам Міністерства освіти і науки.

Поглиблене вивчення англійської мови

Ми прагнемо, щоб кожен випускник нашого ліцею міг вільно спілкуватися з носієм англійської мови. Ми переконані, що знання англійської дає учню доступ до майже безмежного об'єму світових знань і досвіду.

Технічне забезпечення

Ми забезпечуємо кожен клас сучасними великими телевізорами або проекторами та мультимедійними дошками. Це дає змогу залучити учня до навчального процесу медійно та інтерактивно. Звісно в нас є і два класи інформатики, обладнані сучасними комп'ютерами. І це дозволяє учням отримати початкову IT-освіту вже у ліцеї.