Back

Безпечний інтернет

Команда #stop_sexтинг ніколи не втомиться нагадувати вам, що онлайн-безпека так само важлива, як і офлайн. В інтернеті нас оточує безліч інформації, контенту та користувачів і всюди може критись небезпека.

В такі часи, коли війна 24/7 транслюється онлайн, важливо подбати про створення свого та дитячого безпечного онлайн-простору!

  1. Не забувайте оновлювати налаштування батьківського контролю. Та пам‘ятайте, хоч батьківський контроль і фільтрація інформації важливі – це має бути у міру дорослішання. Встановлення таких програм має здійснюватися разом у діалозі та обговоренні.
  2. Розкажіть дітям про те, що їм потрібно переглянути налаштування приватності на всіх сайтах, сторінках, девайсах та облікових записах. Заохочуйте змінювати паролі час від часу та постійно нагадуйте про те, що не потрібно повідомляти приватну інформацію про себе, сім’ю та друзів у месенджерах незнайомим особам.
  3. Утримайтеся від користування незахищеними wi-fi у кафе/ресторанах/громадських місцях, але якщо користуєтесь, то перевірте, чи коректно налаштована приватність на гаджеті, щоб зловмисники не могли викрасти приватну інформацію про дитину.
  4. Навчіть дітей відстежувати кількість часу, що вони проводять онлайн (за допомогою спеціальних додатків або у налаштуваннях у самому телефоні), разом проговорюйте, чим це може бути небезпечно і допомагайте дитині менше часу бути в цифровому вимірі.

Пам’ятайте, важливо, щоб ви так само слідували тим правилам, яких навчаєте дітей, бо вони в першу чергу беруть приклад з дорослих. Користуймося гаджетами свідомо.

Текст наданий сайтом stop-sexting.in.ua

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *