![](https://school.ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-22_09-38-19.jpg)
Тижень професій: айтішник
Все більше і більше ми чуємо про ІТ сферу. Не можна уявити сучасний світ без сучасних технологій, інтернету.
Тому для наших школярів 5- 9 класів відбулася зустріч з Ісаковим Артемом, керівником ІТ компанії ДіпВіжн, який розповів як працює ІТ сфера, які є напрямки в ІТ та які існують сучасні технології⌨️.
Також він розповів учням про штучний інтелект (що це таке і як він працює) та про діпфейк. Під час заходу школярі мали можливість спробувати, як працює діпфейк та перевірити на практиці.
Йдемо в ногу із сучасністю!