![](https://school.ugi.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240221_170332_0000.png)
Учні нашого ліцею відвідали експериментаріум у Києві
Учні нашого ліцею відвідали експериментаріум у Києві⚕️
Діти мали унікальну можливість відчути на особистому досвіді освоєння та розуміння принципів сучасних наукових досягень.
Виставка музею є справжнім лабораторним полем, де наші школярі змогли не лише оглянути експонати, але й взаємодіяли з ними, виконуючи різноманітні експерименти та досліди.
Такі поїздки допомагають відкривати та вивчати світ навколо нас.. А також формують інноваційне мислення та підтримують інтерес до наукових дисциплін, впливаючи на подальший розвиток суспільства в цілому.