Back

Свято – 1 вересня

1 вересня – це завжди особливе й незабутнє свято для учнів, батьків і вчителів. А цьогоріч воно ще більш очікуване і жадане, ніж всі попередні.

Після майже трьохмісячного карантину та літніх канікул, радість, нарешті побачити своїх однокласників не через екран монітору, переповнювала наших учнів. Їхні очі світилися від щастя знову насолоджуватися живим спілкуванням з однолітками, а також в них можна розгледіти ще більше ентузіазму навчатися, ніж будь-коли.

Ми вирішили обійтися без традиційної лінійки, шкільної форми і першого уроку, замінивши їх квестом, іграми, солодким столом і, звісно, довільною формою.

Відчуття, ніби літо не закінчилося і можна далі безтурботно бавитися з друзями.

Але були і ті, які вперше і востаннє переступлять поріг нашого ліцею. Це наші першачки і випускники. Тому для них було окреме свято.

Для радісних і, водночас, схвильованих першокласників сьогодні було багато вперше: вперше вони завітали до школи, вперше зустріли свою першу вчительку, вперше для них пролунав шкільний дзвоник. Попереду у них багато відкриттів у Країні Знань, цікавих уроків, веселих перерв, різноманітних шкільних пригод. А найбільше випробування чекає на їхніх батьків, яким доведеться знову пройтися шкільною дорогою. Пригадати, як правильно тримати ручку, освоїти техніку читання, допомагати з майстуванням проєктів і підтримувати на кожному святі своєю присутністю. І не забувати про шкільні батьківські збори! Так, для Вас, любі батьки, теж відкривається особливий час батьківства.

Але для когось цей рік стане останнім у стінах рідного ліцею. Вже за рік перед нашими одинадцятикласниками відкриється нове, і не менш цікаве, студентське життя. А поки в них є час, щоб насолодитися останніми уроками за рідними партами, наповнити свою скарбничку життя приємними спогадами зі шкільних років, підготуватися до ЗНО і визначитися з майбутньою професією. Тож нехай цей навчальний рік буде для вас особливим і неповторним, і пам’ятайте слова Ліни Костенко: «І кожен фініш – це, по суті, старт».

Зі щирими словами вітання до учнів, батьків та педагогів звернувся Андрій Васильович Шевчук, голова Ради засновників ліцею та директор Сергій Олександрович Кожух.

Вітаємо всіх учнів з Днем Знань. По-особливому раді знову бачити вас на території нашого кампусу. Віримо, що ви легко справитеся зі всіма завданнями, досягнете нових висот і заповните ще одну яскраву сторінку вашого життя. Всім новеньким – привіт! Ми щасливі, що ви поповнили нашу дружню шкільну родину. Нехай Господь благословить вас всіх у новому навчальному році.

В добру путь, друзі!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *