Back

1 вересня 2019

1 вересня 2019 року в Приватному ліцеї «Академія мудрості» святково і водночас по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок досягнення нових звершень та успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів – першокласників. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Для них ці слова поки не знайомі і чужі. Але у цей святковий день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокулися як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи. Цього року для 34-ох першокласників, які переступили поріг нашого ліцею, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка в Країні Знань. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Тому в цей чарівний час, по-особивому хотілося б привітати першачків зі святом Першого дзвоника, який відкриє їм шлях до пізнання цього світу. Вчіться, щоб знати, жити, діяти і творити добро. Нехай ті зерна науки, які посіють у Вас вчителі, дадуть добрі сходи і зростуть у Вас урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

Нашим дорогим вчителям ми бажаємо, щоб в цьому навчальному році учні наполегливо працювали і якомога менше Вас розчаровувати, щоб в кінці навчального року Ви побачили плоди своєї нелегкої праці. Бажаємо Вам нескінченного терпіння і Божого керівництва у роботі з дітками.

Ми бажаємо всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. Нехай кожен з учнів стане доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати та любити.

«Знання за плечима не носити» – говорить народна мудрість. Тому не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми! Нехай Господь Вас у цьому благословить!

 

 

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *