Back

Кольоровий тиждень

Мабуть, немає школяра, який би не любив літо. Саме в цю пору найбільше веселощів, радості, сміху та пригод. Хтось їде відпочивати на море, щоб поніжитися на теплому пісочку під промінчиками сонця, хтось – в село до бабусі, наїстися смачненьких пиріжечків та попити духмяного молока. Хтось не раз вибереться з сім’єю на рибалку до річки чи в ліс на шашлички. Кожен день хочеться прожити на повну. А ще влітку все навколо квітує найрізноманітнішими барвами. Півонії, айстри, жоржини, троянди, ромашки і чорнобривці… Які ж приємні пахощі у цього пишного, створеного Богом квітника. Однозначно, літо – кольоровий сезон!

Повертаючись у вересні до школи, зовсім не хочеться прощатися із цією красою і готуватися до приходу золотоволосої осені. Тим більше, коли перші тижні навчання ще так тепло і сонячно, ніби літо і не збирається нас покидати. Тоді і настрій кудись зникає…

Гарний настрій та позитивні емоції – це, перш за все, запорука нашого здоров’я! А ще від цього залежить наше навчання. Погодьтеся, з посмішкою на обличчі і домашнє завдання здається не таким вже й складним. То чому б не запросити літо у наші класні кімнати і коридори?! Нехай воно заряджає нас своїми барвами на кожній перерві.

Тож нумо розмальовувати свій настрій яскравими фарбами і з посмішкою крокувати країною Знань!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *